Informacijos atskleidimas

Puslapyje pateikiama informacija yra tik informacinio pobūdžio. Šio puslapio tikslas yra skaitytojų švietimas. Pateikiama informacija yra asmeninė autoriaus nuomonė, kuri nėra ir negali būti suprantama kaip rekomendacija pirkti ar parduoti finansines priemones, naudotis finansinių paslaugų teikėjų paslaugomis, naudotis aprašytais finansiniais instrumentais. Pateikiama informacija nėra pasiūlymas taikyti konkrečią prekybos strategiją.


Investavimas į bet kokias finansines priemones susijęs su rizika netekti dalies arba visų investuotų lėšų. Praeities rezultatai negarantuoją teigiamos ateities grąžos. Investicijos, kurių vertė praeityje buvo teigiama, ateityje gali prarasti visą arba dalį savo vertės. 


Priimdami sprendimą investuoti į bet kokias finansines priemones investuotojai patys atsako už savo veiksmus ir sprendimų pasekmes. Investuotojų turi patys įvertinti savo žinias, poreikius ir patirtį. Puslapyje aprašomos finansinės priemonės gali būti netinkamos konkrečiam asmeniui, šio puslapio skaitytojui. Dėl investicijų tinkamumo skaitytojai turėtų pasitarti su savo finansų konsultantu. 


Puslapio autorius neprisiima atsakomybės dėl investuotojų patiriamų nuostolių, neteikia rekomendacijų atlikti finansinius sandorius, pirkti ar parduoti finansinius instrumentus. Puslapio autorius nevertina aprašytų finansinių priemonių ir finansinių paslaugų teikėjų tinkamumo konkrečias asmeniui, puslapio skaitytojui. Minimos finansinės priemonės gali būti netinkamos nei vienam investuotojui. Autorius nesiūlo rinktis, pirkti ir investuoti į puslapyje aprašytas finansines priemones ir naudotis aprašytų finansinių paslaugų teikėjų paslaugomis.


Autorius neprisiima atsakomybės ir negarantuoja, kad pateikiama informacija yra tiksli ir be klaidų.